Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do udziału w spotkaniu otwartym pt. „Projekt… i po projekcie”

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w spotkaniu otwartym pt. „Projekt… i po projekcie” dotyczącym zagadnień związanych z końcowym rozliczeniem oraz zachowaniem trwałości projektu w ramach Programu Kapitał Ludzki oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego. 

Spotkanie odbędzie się 29 października 2014 roku w godz. 14:00 – 16:30 w Ośrodku Debaty Międzynarodowej przy ul. Kruczej 38/42 w Warszawie.

Na spotkaniu, które poprowadzi specjalista Centralnego Punktu Informacyjnego, zostaną zaprezentowane następujące zagadnienia dotyczące POKL i RPO WM:

  • ogólne zasady rozliczenia ostatniego wniosku o płatność, 
  • przebieg końcowej kontroli projektu, 
  • archiwizacja dokumentów po zakończeniu projektu,
  • ogólne zasady zachowania trwałości projektu. 

Po spotkaniu uczestnicy będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji z prelegentem. 

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu Spotkań Otwartych organizowanych przez Ośrodek Debaty Międzynarodowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.odm.msz.gov.pl

Osoby, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Będziemy wdzięczni za podanie w e-mailu następujących informacji:

  • imię i nazwisko zgłaszanego uczestnika,
  • numer telefonu kontaktowego do zgłaszanego uczestnika,
  • ewentualne pytania, jakie chcieliby Państwo zadać prowadzącemu – odpowiemy na nie w trakcie spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona, a o zapisaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (22) 378 31 77.

Źródło: http://www.cpe.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx