Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Seminarium ,,Budżet partycypacyjny dla zaawansowanych”

Zespół Laboratorium Partycypacji Obywatelskiej zaprasza do udziału w seminarium ,,Budżet partycypacyjny dla zaawansowanych” w ramach projektu ,,Laboratorium budżetu partycypacyjnego”, które odbędzie się w dniach 4-5 listopada w siedzibie ,,Stoczni" w Warszawie przy ulicy Brackiej 20B. Spotkanie będzie okazją do podjęcia refleksji nad sposobem funkcjonowania mechanizmu budżetu partycypacyjnego/obywatelskiego (BP) w miejscowościach, w których został on już uruchomiony.

Zaproszenie na seminarium skierowane jest do przedstawicieli samorządów miast, które mają doświadczenie w realizacji budżetu partycypacyjnego/obywatelskiego oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych i aktywnych mieszkańców miejscowości, którzy byli zaangażowani w realizację dotychczasowych edycji tego procesu w poszczególnych miejscowościach.

W ramach projektu ,,Laboratorium budżetu partycypacyjnego” w późniejszym terminie będziemy także organizować seminarium ,,Budżet partycypacyjny dla początkujących” kierowany do przedstawicieli samorządów, które dopiero planują uruchomienie tego mechanizmu. O wydarzeniu tym będziemy jeszcze informować.

W założeniu organizatorów seminarium ,,Budżet partycypacyjny dla zaawansowanych” ma służyć przede wszystkim dwóm celom. Po pierwsze, chcemy stworzyć okazję do wymiany doświadczeń, pomysłów i refleksji, które pomogą Państwu udoskonalić procesy budżetów partycypacyjnych/obywatelskich w Państwa miejscowościach. Ponadto chcemy, aby umożliwiło uczestnikom nawiązanie kontaktów, które w przyszłości mogą doprowadzić do współpracy w obszarze działań partycypacyjnych.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT

Źródło: http://www.zpp.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx