Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Forum Dobrych Praktyk Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej zaprasza na Forum Dobrych Praktyk Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, które odbędzie 26 września 2014 r., w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” im. Andrzeja Bączkowskiego, przy ul. Limanowskiego 23 w Warszawie.

Uprzejmie informujemy, że dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc noclegowych (z 25 na 26 września). Osoby zainteresowane noclegiem proszę o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 14 września 2014 r. Organizatorzy zastrzegają, iż decydująca będzie kolejność zgłoszeń.

Potwierdzenie obecności na konferencji proszę przesyłać do 14 września 2014 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: http://www.mpips.gov.pl

Najnowsze