Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na VIII Mazowiecki Kongres Rozwoju Obszarów Wiejskich - rejestracja do dnia 25 sierpnia

Już po raz ósmy serdecznie zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz Lokalnych Grup Działania z terenu województwa mazowieckiego do udziału w Mazowieckim Kongresie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Tym razem spotykamy się w dniach 3–4 września br. w Hotelu Kuźnia Napoleońska (ul. Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia, gmina Teresin, powiat sochaczewski), a tematem przewodnim Kongresu będą doświadczenia z wdrażania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 wraz z planem na najbliższe lata oraz realizacja podejścia Leader.

Po raz kolejny będziemy mogli wymienić doświadczenia w skali całego regionu oraz omówimy kierunki rozwoju obszarów wiejskich w nowej perspektywie finansowej. Z ust ekspertów i gości usłyszymy wiele cennych rad i wskazówek, a VIII Mazowiecki Kongres Rozwoju Obszarów Wiejskich zapisze się jako kolejna wartościowa propozycja skierowana do Państwa przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. W czasie trwania Kongresu oprócz wręczenia pamiątkowych pater dla najefektywniejszych beneficjentów PROW 2007-2013 planowana jest również krótka ceremonia wręczenia nagród w konkursach, m.in. na najlepsze gospodarstwo ekologiczne – finał wojewódzki oraz Przyjazna Wieś 2014, Sposób na Sukces 2014.

Podobnie jak w latach poprzednich uczestnictwo w Kongresie jest nieodpłatne, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, a organizatorzy zapewniają nocleg z 3 na 4 września br.

Uprzejmie prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa w Kongresie na załączonym formularzu zgłoszeniowym w terminie do dnia 25 sierpnia br., na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub fax.: 22 59 79 340.

Do zobaczenia na Kongresie.

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Proponowany Program VIII MKROW

Sekretariat Regionalny KSOW

Źródło: http://mazowieckie.ksow.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx