Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Konkurs „Róża promocji” dla beneficjentów RPO WZ

4 sierpnia 2014 r. ruszyła druga edycja konkursu „Róża promocji” dla beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego, którzy przeprowadzili przynajmniej w połowie działania informacyjno-promocyjne realizowanych projektów.

Konkurs, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, ma na celu „promocję dobrej promocji”, czyli nagrodzenie działań tych beneficjentów Programu, którzy w najciekawszy i najefektywniejszy sposób spopularyzowali swoje projekty, a także zachęcili do korzystania z ich efektów.

Nie wystarczy mieć dobry produkt, trzeba jeszcze umieć pokazać go światu. „Róża promocji”, wskazując i nagradzając dobre praktyki, ma na celu także inspirowanie i motywowanie projektodawców do większej kreatywności i aktywności w działaniach marketingowych.

Kapitułę konkursu tworzą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Biura Konkursu oraz eksperci zewnętrzni od komunikacji marketingowej i wizualnej oraz public relations. Ocenie podlegać będą m.in. skuteczność i trwałość działań promocyjnych, kreacja i pomysłowość zastosowanych form, a także zasięg i koszt dotarcia.

Zwycięzcy oprócz atrakcyjnych nagród rzeczowych otrzymają pakiet profesjonalnych działań promocyjnych, jak artykuł sponsorowany w dzienniku regionalnym, prezentację w publikacji przedstawiającej najlepsze praktyki promocji zrealizowane przez beneficjentów RPO WZ, umieszczenie opisów zwycięskich działań promocyjnych na stronach internetowych organizatora, patronów oraz Biura Konkursu, prezentację na konferencji podsumowującej konkurs.

Na stronie http://rozapromocji.pl/ dostępne są wszelkie niezbędne informacje o konkursie. Znajdują się tutaj również wszystkie dokumenty oraz interesujące porady, dotyczące efektywnej promocji projektów oraz poprawnego przygotowania zgłoszenia do konkursu.

Źródło: http://rozapromocji.pl

Najnowsze