Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rajd z okazji obchodów 150 urodzin Stefana Żeromskiego

Geopark Kielce wraz z Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym i Szklanym Domem w Ciekotach zapraszają 23 sierpnia (sobota) na rajd z okazji obchodów  150-tych urodzin pisarza Stefana Żeromskiego.
 
Rajd będzie przebiegał na dwóch trasach: dłuższej ze Świętej Katarzyny, i krótszej z Ciekot. Na każdej trasie grupy prowadzić będą Przewodnicy Świętokrzyscy, którzy dotrą z grupami do mety w Szklanym Domu. Wędrując uczestnicy będą mieli do rozwiązania krzyżówkę. Spośród osób z poprawnym rozwiązaniem na mecie zostaną rozlosowane nagrody upominki. Będzie również możliwość zwiedzenia dworku Stefana Żeromskiego oraz odsłuchania prelekcji pt.: „Żeromszczyzna okiem geologa”.
 
Na zakończenie dla wszystkich wygłodniałych i zmęczonych turystów odbędzie się ognisko z pieczeniem kiełbasek. Serdecznie zapraszamy.
 
Źródło: Centrum Edukacyjne "Szklany Dom" - Dworek Stefana Żeromskiego

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx