Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na Sanocki Jarmark 2014

Już w najbliższą niedzielę, 17 sierpnia na sanockim Rynku, placu Św. Michała i ulicach przyległych odbędzie się Sanocki Jarmark.

Sanocki Jarmark to święto wszystkich artystów i rękodzielników. Swoje rękodzieła prezentują artyści nie tylko z regionu, ale także z Polski i zagranicy. Impreza stanowi również swego rodzaju dopełnienie „Szlaku Ikon” i ekspozycji ikon w sanockim Muzeum Historycznym.

W tym roku swój udział w Jarmarku zgłosiło ponad 100 twórców, m.in.: garncarzy, kowali, wytwórców biżuterii, wyrobów wikliniarskich, koronkarskich, drewnianych, woskowych, malarzy, rzeźbiarzy, których rękodzieło będzie można obejrzeć i nabyć. Nie zabraknie również specjałów kulinarnych wykonanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Bykowiec.

Na scenie wystąpią zespoły: PodobaMISię, CZEREHAT, IVO STARS BAND i KUATEH DYBA SABAT TRIO. Ciekawym wydarzeniem będzie pokaz musztry paradnej, w wykonaniu Sanockiej Orkiestry Młodzieżowej AVANTI.

Organizatorzy przygotowali także atrakcje sportowe. Po raz pierwszy w Sanoku i na Podkarpaciu będzie możliwość sprawdzenia swoich sił w BumperBallach – dla młodzieży i dorosłych zabawa w ludzkie kręgle oraz piłka nożna w całkiem nowym wydaniu, a dla najmłodszych tor przeszkód.

Początek godz. 10.00.

źródło: UM Sanoka

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx