Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wystartował Konkurs dla Animatorów Społecznych im. Heleny Radlińskiej!

Już po raz ósmy zapraszamy do zgłaszania kandydatur do Nagrody im. Heleny Radlińskiej. Termin zgłoszenia do 10 sierpnia 2014.

Jak co roku chcemy przedstawić i docenić Animatorów Społecznych – ludzi, którzy pobudzają aktywność innych, ożywiają lokalną społeczność, w której żyją oraz tworzą ciekawe inicjatywy.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy Konkursu jest dostępny na stronie internetowej.  

 

Zgłoszenia – wyłącznie drogą elektroniczną – przyjmujemy do 10 sierpnia br.

Kapituła, której członkami są laureaci poprzednich edycji Konkursu, wybierze sześciu animatorów. Laureaci zostaną uhonorowani statuetkami i dyplomami podczas uroczystej gali na przełomie września i października.

Kandydatów do wyróżnienia w Konkursie zgłaszają osoby, grupy, środowiska, instytucje lub organizacje, z którymi pracuje dany animator. Dla samego animatora jest to tym większa wartość, bo doceniają go Ci, na rzecz których pracuje.

Zgłoś animatora, który twoim zdaniem zasługuje na nasze Wyróżnienie!

Organizatorami Konkursu są Krajowy Ośrodek EFS (www.roEFS.pl) i Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL (www.cal.org.pl). Łącząc siły, podejmujemy działania wspierające animatorów: organizujemy  spotkania i wizyty studyjne dedykowane działalności animatora oraz upowszechniające tę działalność.

Strona internetowa Konkursu.

      

Konkurs jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Źródło: http://www.cal.org.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx