Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Eurolekcje w wersji online

Warsztaty w szkołach odwołane? Eurodesk Polska wychodzi z propozycją wirtualnych Eurolekcji!

Eurolekcje to bezpłatne warsztaty prowadzone przez konsultantów Eurodesk Polska dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Ich tematyka jest zróżnicowana: dotyczą mobilności w Europie, korzystania z unijnych funduszy młodzieżowych oraz zachęcają do aktywności obywatelskiej.

W związku z pandemią koronawirusa, sześć lekcji może zostać przeprowadzonych w formule zdalnej: Europrojekty, Eurowolontariat, Eurostudia, Euroaktywacja, Młodzież ma głos, Papiery do kariery.

Ich scenariusze zostały dopasowane do prowadzenia ich przez internet, a konsultanci – przeszkoleni, tak żeby zapewnić jak najciekawsze doświadczenia uczniom. Oprócz prezentacji eksperta, lekcje składają się również z burzy mózgów, pracy indywidualnej, w parach i grupach, quizów i (psycho)testów, analizy case studies, rozmów z zaproszonymi gośćmi.

Więcej informacji

Źródło: https://www.eurodesk.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx