Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Projekt edukacyjny – czy wiesz, co i jak?" - Fundacja Szkoła z Klasą zaprasza do wzięcia udziału w webinarium

17 września (czwartek), godz. 19:00

Projekt edukacyjny – czy wiesz, co i jak?

Projekt edukacyjny – metoda, którą wydaje się, że wszyscy dobrze znają, ale jak przychodzi co do czego, pojawiają się pytania. Zapraszamy na webinar, podczas którego opowiemy na nowo o metodzie, która sprawdzi się zarówno w pracy stacjonarnej, jak i zdalnej czy hybrydowej. Podczas spotkania dowiesz się: na czym polega metoda projektu edukacyjnego, jakie ma cechy i etapy? Co można uznać za projekt edukacyjny, a co nie? Jakie narzędzia można wykorzystać przy realizacji projektu online lub/i offline? Jak angażować uczniów na różnych etapach projektu?

Webinar organizowany jest w ramach programu Edukacja Inspiracja, w którym trwa właśnie rekrutacja do IV edycji. Jest to program, w którym przyznajemy granty w wysokości do 3 500 zł na realizację autorskich projektów edukacyjnych. Do udziału zapraszamy nauczycieli z miejscowości do 30 tys. mieszkańców, pracujących z uczniami klas 4-8 szkół podstawowych. W drugiej części webinaru opowiemy o założeniach programu, zgłoszeniach, zasadach i kryteriach oceny projektów. Edukacja Inspiracja to program Fundacji EFC prowadzony we współpracy z Fundacją Szkoła z Klasą.

[goście: Agnieszka Chomicka-Bosy – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i polonistka zaangażowana w propagowanie idei nowoczesnej edukacji wśród nauczycieli i uczniów, trenerka i mentorka w Centralnym Domu Technologii i Stowarzyszeniu Cyfrowy Dialog; Michał Szeląg – dyrektor programowy Fundacji Szkoła z Klasą, koordynator programów edukacyjnych ogólnopolskich i międzynarodowych m.in. Szkoła z Klasą i Wartość dodana, trener]

Zapisz się przez Clickmeeting: https://tiny.pl/7j5cn

WIĘCEJ ARCHIWALNYCH WEBINARIÓW DLA NAUCZYCIELI

Źródło: https://www.szkolazklasa.org.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx