Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Choinka mojej babci 2019

To już tradycja, że choinka w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie jest co roku inna, oryginalna i oczywiście całkowicie „hand made”. W tym roku do konkursu na przygotowanie ozdób choinkowych zgłosiło się 46 osób w każdym wieku – od dzieci przedszkolnych do seniorów - przynosząc nie tylko ozdoby wiszące, ale i łańcuchy, szopki i stroiki świąteczne. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 20 grudnia w sali widowiskowej Domu Kultury.

20191212 105246zajaWKAX

W sercach wielu z nas konkurs będzie trwał znacznie dłużej – część ozdób, zarówno z roku 2018, jak i 2019 została przekazana na kiermasz świąteczny, który miał miejsce na Myślenickim Rynku a dochód z niego przeznaczony został na leczenie małej Marysi Miąsko.

20191212 105613zajaWKAX

Konkurs „Choinka mojej babci” został dofinansowany w ramach Inicjatywy Lokalnej 2019 przez Miasto i Gminę Myślenice. Organizatorami konkursu było Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa w partnerstwie z Wiejskim Domem Kultury (filia MOKiS) i Biblioteką Publiczną w Głogoczowie (filia MBP w Myślenicach).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Małgorzata Jończyk

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx