Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wytwórnia Pozytywnej Energii w Głogoczowie

To już jest koniec, ale nie żegnamy się J. Za nami 4 warsztaty w ramach projektu „Wytwórnia Pozytywnej Energii”. Smakowaliśmy domowe wypieki, dzieliliśmy się zakwasem i zieloną energią, zrobiliśmy biżuterię i zadbaliśmy o rozwój naszego wnętrza na spotkaniu z pisarką Mirosławą Karetą.

Wnętrza pracowni na piętrze w WDK przeszły metamorfozę i teraz znacznie łatwiej i przyjemniej będziemy spędzać czas na warsztatach i spotkaniach w WDK. Jest nowocześnie i przejrzyście.

Projekt został zrealizowany przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, w partnerstwie z Wiejskim Domem Kultury w Głogoczowie (filia MOKiS) oraz Biblioteką Publiczną w Głogoczowie (filia MBP), z czego zakup mebli możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Miasta i Gminy Myślenice w ramach Inicjatywy Lokalnej 2019.

Same warsztaty natchnęły nas jednak i nie spoczniemy na laurach J. Przecież jest jeszcze tyle do zrobienia! Jeszcze musimy nauczyć się robić sery zagrodowe, posmakować domowe konfitury… ups… czy ja już zdradziłam co będziemy robić jesienią?

Do zobaczenia!

Małgorzata Jończyk, Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, 9.07.2019.

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx