Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oleśnica Bajk Stajl - to działa! Kampania: Organizacje społeczne. To działa!

Ekipa zapaleńców rowerowych z Oleśnicy skonstruowała rikszę, która pełni funkcję "ruchomej ławeczki" dla seniorów i osób z trudnościami w poruszaniu się. Ich projekt przeszedł etap testowania i ma szanse na wdrażanie pomysłu w innych miastach!

Kilka osób, zainspirowanych przez fotografa z Nowego Jorku, który robił zdjęcia amerykańskich rowerzystów, zdecydowało, że pokażą, jak się jeździ w Oleśnicy. Szybko okazało się, że chcą robić coś więcej. I zaczęło się… Międzypokoleniowe przejazdy rowerowe, pikniki, wystawy fotografii, warsztaty z ratownictwa medycznego dla seniorów, rowerowa biblioteka, działania edukacyjne z policją – ciągle coś nowego. Ich projekt na wprowadzenie riksz dla seniorów przeszedł etap testowania, można go teraz wdrażać w innych miastach. Jeśli w Oleśnicy dzieje się coś, co ma jakikolwiek związek w rowerami, to na pewno macza w tym palce ekipa z Bajk Stajl.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/bajkstajlole...

autor filmu: Bartek Tryzna Film jest częścią kampanii: Organizacje społeczne. To działa! Kilkadziesiąt organizacji społecznych połączyło siły, aby pokazać co robią i jaki ma to wpływ na życie każdego i każdej z nas. Efektem naszej współpracy jest kampania społeczna. #todziala

http://bit.ly/ToDzialaSUB
www: http://www.todziala.org/
Facebook: https://www.facebook.com/todziala
Instagram: https://www.instagram.com/todziala
Twitter: https://twitter.com/todziala

Źródło: https://www.youtube.com/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx