Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Rozwój obszarów wiejskich i RLKS” - zaproszenie na międzynarodowe seminarium

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym seminarium pt. „Rozwój obszarów wiejskich i RLKS” (Rural development and CLLD) organizowanym przez Łotewską Sieć Obszarów Wiejskich. Spotkanie, skierowane do przedstawicieli LGD oraz lokalnych podmiotów wraz z Instytucjami Zarządzającymi i krajowymi sieciami z Europejskich Funduszy Strukturalnych i Inwestycyjnych, odbędzie się 12-13 września 2018 w Centrum Kultury w Valmiera na Łotwie.

Seminarium odzwierciedla potrzebę zachęcania podmiotów z obszarów wiejskich do współpracy, wykorzystywania możliwości, bycia bardziej innowacyjnymi i bardziej strategicznymi na rzecz rozwoju regionalnego i rozwoju obszarów wiejskich. Celem spotkania jest zidentyfikowanie wpływających czynników i możliwych rozwiązań dla uwolnienia potencjału rozwojowego obszarów wiejskich. Program dwudniowego spotkania, w załączeniu, oprócz sesji plenarnej i warsztatowej, obejmuje również wizytę studyjną z trzema trasami do wyboru podczas których prezentowane będą łotewskie projekty realizowane z Europejskiego Funduszu Strukturalnego i Inwestycyjnego (finansowane z EFRROW, w tym LEADER oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego).

W trakcie spotkania przewidziano również czas na poszukiwanie partnerów do projektów współpracy transnarodowej.

Zainteresowani udziałem w wydarzeniu proszeni są o zarejestrowanie się na formularzu zgłoszeniowym dostępnym pod linkiem do dnia 17 sierpnia 2018 r. Organizator prześle potwierdzenie udziału w spotkaniu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem pod adresem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel.+371 26592103.

Program seminarium - pobierz

Program wizyty studyjnej - pobierz

Informacje praktyczne - pobierz

Źródło: http://ksow.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx