Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferta szkoleniowa dla LGD

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie informuje, że w I półroczu 2018 r. planujemy realizację kilku szkoleń dla pracowników oraz  przedstawicieli lokalnych grup działania.

Tematyka planowanych szkoleń:

„Podnoszenie kwalifikacji pracowników Biura LGD w procesie komunikacji z zastosowaniem nowych technologii z otoczeniem wewnętrznym i zewnętrznym w kontekście Planu Komunikacyjnego”.
– trzydniowe szkolenie z warsztatami terenowymi dla pracowników LGD, 22 godz. lekcyjne,  – termin: 23-25 kwietnia 2018 r. – miejsce CDR O/Kraków.

Celem ogólnym szkolenia jest podniesienie kwalifikacji zespołu pracowniczego LGD w zakresie komunikacji społecznej z elementami komunikacji interpersonalnej oraz zarządzania realizacją planu komunikacji, z wykorzystaniem nowych technologii i narzędzi komunikacji.

Na program złożą się wykłady, zajęcia warsztatowe w miejscu szkolenia i w terenie. Główna tematyka szkolenia:

 • Podstawy wiedzy z zakresu komunikacji społecznej, z zastosowaniem nowych technologii i narzędzi w kontekście realizacji planu komunikacji LGD.
 • Cele, kanały i narzędzia komunikacji społecznej.
 • Internet jako ważne narzędzie w komunikacji społecznej – umiejętność wykorzystania możliwości Internetu w komunikacji (fora internetowe, mailing, czat, społeczności internetowe itp.).
 • Kwalifikacje pracowników LGD jako warunek wysokiej jakości zarządzania realizacją planu komunikacji, w tym kształtowania wizerunku partnerstwa w lokalnych społecznościach.
 • Wpływ wyższych kwalifikacji pracowników biura LGD, w zakresie komunikacji interpersonalnej, na proces wdrażania LSR.
 • Sztuka autoprezentacji i prezentacji.
 • Dobre praktyki w zakresie komunikacji LGD z otoczeniem wewnętrznym i zewnętrznym.

„Nowe kwalifikacje pracowników biur LGD niezbędne w zastosowaniu innowacyjnych metod monitoring i ewaluacja w procesie zarządzania realizacją LSR”.
– trzydniowe szkolenie z warsztatami terenowymi dla pracowników LGD, 22 godz. lekcyjne, – termin: 07-09 maja 2018 r. – miejsce CDR O/Kraków.

Celem ogólnym szkolenia jest podniesienie kompetencji przez pracowników biur LGD w oparciu o nabycie nowych kwalifikacji niezbędnych w stosowaniu innowacyjnych metod monitoringu i ewaluacji w procesie zarządzania realizacją LSR przez LGD.

Na program złożą się wykłady, zajęcia warsztatowe w miejscu szkolenia i w terenie. Główna tematyka szkolenia:

 • Miejsce monitoringu i ewaluacji w procesie zarządzania wdrażaniem LSR przez LGD.
 • Monitoring i ewaluacja – teoretyczne podstawy i praktyczne aspekty.
 • Innowacyjne metody monitoringu i ewaluacji stosowane w badaniach społecznych wykorzystywanych do celów ewaluacji LSR.
 • Wpływ wyższych kompetencji pracowników biura na jakość procesu monitoringu i ewaluacji LSR przez LGD.
 • Praktyczne umiejętność korzystania z narzędzi internetowych w prowadzeniu monitoringu i realizacji badań ewaluacyjnych.
 • Dobre praktyki w zakresie monitoringu i ewaluacji.

„Nowe kwalifikacje pracowników warunkiem wysokiej jakości pracy biura LGD we wdrażaniu LSR”.
– trzydniowe szkolenie z warsztatami terenowymi dla pracowników LGD,  22 godz. lekcyjne, – termin: 16-18 maja 2018 r. – miejsce CDR O/Kraków.

Celem ogólnym szkolenia jest nabycie przez pracowników LGD nowych kwalifikacji podnoszących jakość pracy biura LGD we wdrażaniu LSR.

Na program złożą się wykłady, zajęcia warsztatowe w miejscu szkolenia i w terenie. Główna tematyka szkolenia:

 • Teoria i praktyka organizacji pracy w biurze LGD – wprowadzenie.
 • Podstawowe kompetencje pracowników z zakresu prawa pracy i wiedzy o zarządzaniu zespołem.
 • Efektywne zarządzanie czasem w konsekwentnym dążeniu do celu.
 • Strategie działania i narzędzia zarządzania stresem w pracy (przeciwdziałanie czynnikom stresu oraz jego objawom).
 • Rodzaje konfliktów w organizacji i metody ich rozwiązywania.
 • Dobre praktyki w funkcjonowaniu biura LGD.

Koszt uczestnictwa w w/w trzydniowych szkoleniach obejmujący materiały szkoleniowe, koszty dydaktyczne, warsztaty terenowe wyniesie 857,00 zł netto (1054,11 zł brutto).

Lokalne Grupy Działania mogą korzystać z bezpłatnych lub w dużej mierze refundowanych kosztów szkoleń w ramach: KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO (KFS)! Wnioski składa się w Powiatowych Urzędach Pracy (przykład wniosku LGD PRYM w załączeniu)

Celem zgłoszenia uczestników szkolenia należy wypełnić kartę zgłoszeniową podpisaną przez osobę uprawnioną (druk karty w załączeniu). Osoby korzystające ze szkolenia jako usługi kształcenia zawodowego lub przekwalifikowania zawodowego, finansowane w co najmniej 70% ze środków publicznych oraz świadczenie usług i dostawę towarów ściśle z tymi usługami związane, które są zwolnione z podatku VAT (na podstawie § 3 ust. 1 pkt 14 Rozporządzenia Ministra Finansów z 20 grudnia 2013 r. w sprawie zwolnień od podatku od towarów i usług oraz warunków stosowania tych zwolnień (t.j. Dz.U. z 2015 r.  poz. 736 ze zm.), po zaznaczeniu tego faktu w karcie zgłoszenia i dostarczeniu odpowiedniego oświadczenia podpisanego przez osobę uprawnioną  ponoszą opłatę netto (bez podatku VAT) – oświadczenie w załączeniu. 

Zgłoszenia na szkolenia należy przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem pod numer telefonu: 12 424 05 05, w terminie do 16 marca 2018 r.

Szkolenia będą mogły być zrealizowane w przypadku, kiedy chęć uczestnictwa w każdym z nich wyrazi co najmniej 25 osób.

Szczegółowe informacje w tym harmonogram poszczególnych szkoleń zostaną ogłoszone po zgłoszeniu się wymaganej ilości osób.

Do pobrania:

Źródło: http://cdrkursy.edu.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx