Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Amaze Me Leader w Finlandii - zaproszenie na seminarium

Lokalne Grupy Działania z Finlandii, Fiński Uniwersytet Nauk Stosowanych oraz Fińska Sieć Obszarów Wiejskich organizują międzynarodowe seminarium Amaze Me Leader, które odbędzie się w dniach 13-20 sierpnia 2017 r. w południowo-wschodniej Finlandii.

Celem seminarium jest zaangażowanie młodzieży w wieku od 18-29 lat w rozwój obszarów wiejskich, a w szczególności w działania podejścia Leader i budowanie sieci kontaktów wśród młodych mieszkańców  Europy. Tematyka tygodniowego spotkania dotyczyć będzie fińskiej kultury wiejskiej, innowacji, współpracy, internacjonalizacji oraz wykorzystania eksperymentalnych metod edukacji w promowaniu umiejętności przedsiębiorczych wśród młodych.

Wydarzenie Amaze Me Leader organizowane jest w formie telewizyjnego reality show „Amazing Race”. Uczestnicy podzieleni są na zespoły, otrzymują związane z podejściem LEADER zadania, które muszą wykonać.

Opłata za uczestnictwo wynosi 100 € /osobę i pokrywa koszty transportu, posiłków i zakwaterowania podczas wydarzenia. Zgłoszenia można przesłać przesłać poprzez aplikację do 31 maja 2017 r.

Uczestnik musi posiadać ubezpieczenie, prawo jazdy oraz podstawowy sprzęt kempingowy (taki jak śpiwór, kostium kąpielowy itp.). Organizator nie pokrywa kosztów podróży do Finlandii i z powrotem.

Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można w prezentacji oraz na portalu Facebook  i kanale Youtube lub wysyłając pytania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: http://ksow.pl

Najnowsze