Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie dla LGD do wzięcia udziału w szkoleniach przygotowywanych przez FAOW

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich zaprasza Lokalne Grupy Działania do wzięcia udziału w szkoleniach.
Projekt realizowany na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi obejmuje zorganizowanie jednodniowego szkolenia oraz trzech cykli warsztatów rozwijających kompetencje Lokalnych Grup Działania w zakresie wykonywanych przez nie zadań związanych z realizacją strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Zasady rekrutacji na szkolenie

1.1 Rekrutację na warsztaty i szkolenie przeprowadzi FAOW z pomocą Regionalnych Sieci  natomiast zarządzaniem całego projektu oraz obsługą bieżącą polegającą na kontakcie wykładowcami, z beneficjentami zadania oraz z Zamawiającym prowadzić będzie koordynator zadania wyznaczony przez Zarząd FAOW a urzędujący pod adresem: ul. Smolna 34 lok. 7, 00-375 Warszawa; tel. 22 826 28 84 lub k. 602 13 42 38.

1.2 Do wszystkich LGD w Polsce zostaną wysłane zaproszenie do udziału w warsztatach/szkoleniach a kary zgłoszeniowe będą dostępne na stronie internetowej FAOW. W razie konieczności rekrutację poprowadzimy także telefonicznie oraz poprzez instytucje współpracujące z FAOW tj: regionalne sieci LGD, PS LGD, biuro KSOW oraz Samorządy Województw. Zgłoszenia przyjmowane e:mailowo (automatycznie po wypełnieniu za pomocą przycisku „wyślij” z jednoczesnym potwierdzeniem o dostarczeniu. Uczestnicy zostaną poinformowani mailem lub telefonicznie o zakwalifikowaniu się na warsztaty/szkolenia.

1.3 Podstawową zasadą rekrutacji jest obecność na szkoleniach po jednym przedstawicielu z każdego LGD.

1.4 Wszystkie informacje dotyczące warsztatów/szkoleń, listy osób zakwalifikowanych na szkolenia, materiały ze szkoleń, informacje o przebiegu realizacji zadania będą umieszczane na stronie www.faow.org.pl.

W celu zgłoszenia należy pobrać formularz dostępny pod tym linkiem LINK

Zgłoszenie należy wypełnić, wydrukować i podpisać oraz wysłać skan na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Źródło: http://faow.org.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx