Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie dla LGD do wzięcia udziału w szkoleniach przygotowywanych przez FAOW

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich zaprasza Lokalne Grupy Działania do wzięcia udziału w szkoleniach.
Projekt realizowany na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi obejmuje zorganizowanie jednodniowego szkolenia oraz trzech cykli warsztatów rozwijających kompetencje Lokalnych Grup Działania w zakresie wykonywanych przez nie zadań związanych z realizacją strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Zasady rekrutacji na szkolenie

1.1 Rekrutację na warsztaty i szkolenie przeprowadzi FAOW z pomocą Regionalnych Sieci  natomiast zarządzaniem całego projektu oraz obsługą bieżącą polegającą na kontakcie wykładowcami, z beneficjentami zadania oraz z Zamawiającym prowadzić będzie koordynator zadania wyznaczony przez Zarząd FAOW a urzędujący pod adresem: ul. Smolna 34 lok. 7, 00-375 Warszawa; tel. 22 826 28 84 lub k. 602 13 42 38.

1.2 Do wszystkich LGD w Polsce zostaną wysłane zaproszenie do udziału w warsztatach/szkoleniach a kary zgłoszeniowe będą dostępne na stronie internetowej FAOW. W razie konieczności rekrutację poprowadzimy także telefonicznie oraz poprzez instytucje współpracujące z FAOW tj: regionalne sieci LGD, PS LGD, biuro KSOW oraz Samorządy Województw. Zgłoszenia przyjmowane e:mailowo (automatycznie po wypełnieniu za pomocą przycisku „wyślij” z jednoczesnym potwierdzeniem o dostarczeniu. Uczestnicy zostaną poinformowani mailem lub telefonicznie o zakwalifikowaniu się na warsztaty/szkolenia.

1.3 Podstawową zasadą rekrutacji jest obecność na szkoleniach po jednym przedstawicielu z każdego LGD.

1.4 Wszystkie informacje dotyczące warsztatów/szkoleń, listy osób zakwalifikowanych na szkolenia, materiały ze szkoleń, informacje o przebiegu realizacji zadania będą umieszczane na stronie www.faow.org.pl.

W celu zgłoszenia należy pobrać formularz dostępny pod tym linkiem LINK

Zgłoszenie należy wypełnić, wydrukować i podpisać oraz wysłać skan na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://faow.org.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx