Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Raport z debaty "LEADER, CZY MOŻNA LEPIEJ?"

Zapraszamy do zapoznania się z raportem z debaty "LEADER, CZY MOŻNA LEPIEJ?"

Raport z debaty "LEADER, CZY MOŻNA LEPIEJ?"

 

LEADER, CZY MOŻNA LEPIEJ to szósta z kolei debata zorganizowana przez Fundację Wspomagania Wsi. Poprzednie dotyczyły problemów wykorzystania środków unijnych na rozwój Internetu, kondycji samorządu po 20 latach od wejścia w życie ustawy o samorządzie terytorialnym, rozwoju technik informacyjnych na terenach wiejskich. Sprawozdania z wcześniejszych debat są dostępne na portalu Internet na wsi (www.internetnawsi.pl).

Debaty miały na celu zwiększenie efektywności działań instytucji lub wydatkowania środków przeznaczonych na rozwój. Celów tych nie da się osiągnąć bez spokojnej i rzeczowej dyskusji o problemach i wyzwaniach, która powinna zastępować wytykanie niekompetencji lub złej woli. Nie da się ich również osiągnąć bez wzrostu obopólnego zaufania obywateli i administracji.

 

DO POBRANIA: Raport z debaty "LEADER, CZY MOŻNA LEPIEJ?"

***

Więcej na ten temat:

Filmowa relacja z debaty

Komentarze i uwagi zespołu Fundacji Wspomagania Wsi

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx