Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wykład ekspercki on-line w ramach cyklu “Zaprojektuj działanie!”

Punkt Kontaktowy programu “Europa dla obywateli” zaprasza na ostatni wykład ekspercki online w ramach cyklu “Zaprojektuj działanie!”

Cykl adresowany jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, kulturalnych i badawczych, aktywistów i społeczników, działających w obszarze obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych oraz zaangażowania społecznego i demokratycznego.

Najbliższe webinarium „Upowszechnianie online, czyli jak skutecznie zaprezentować rezultaty projektu w Internecie” odbędzie się 10 czerwca br. w godzinach 11.00-12.30.

Upowszechnianie to istotny element realizacji projektu. Dobra strategia i odpowiedni dobór narzędzi przekładają się na efektywność i możliwość dotarcia do szerszej grupy odbiorców. Podczas ostatniego spotkania w ramach cyklu „Zaprojektuj działanie!” Aleksandra Janus zaprezentuje jak skutecznie upowszechniać rezultaty projektu online. Internet oferuje wiele możliwości prezentacji i sposobów na angażowanie odbiorców. Będzie to okazja, by przyjrzeć się pomysłom, które mogą zainspirować do własnych działań.

Szczegóły wydarzenia wraz z formularzem rejestracyjnym

Udział w webinarium jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.

Więcej informacji na temat cyklu „Zaprojektuj działanie!”

Informacje o programie "Europa dla obywateli" znajdują się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl  oraz na profilu Facebook

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Punktu Kontaktowego programu "Europa dla obywateli"

Punkt Kontaktowy programu „Europa dla obywateli"

Europe for Citizens Contact Point Poland

Al. Ujazdowskie 41

00-540 Warszawa

tel. +48 600 900 681

www.europadlaobywateli.pl

www.facebook.com/ProgramEuropaDlaObywateli

www.iam.pl/pl/programy/europa-dla-obywateli

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx