Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Startuje Ogólnopolski Konkurs na film promujący "1% na OSP"

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej informuje, że ruszyła I edycja Ogólnopolskiego Konkursu „1% na OSP” na najlepszy spot filmowy propagujący ochronę przeciwpożarową i bezpieczeństwo przeciwpożarowe, zachęcający do przekazania 1% podatku na ochotnicze straże pożarne.

Zgłoszenia należy przesyłać do 30 kwietnia 2020 roku zgodnie z regulaminem konkursu:

- Regulamin
- Załącznik 1
- Załącznik 2

Zachęcamy strażaków OSP do wzięcia udziału w konkursie, który poprzez swoją nietypową formę, będzie promował także twórczość autorów i ich macierzyste ochotnicze straże pożarne. Zgłoszone do konkursu filmy będą niezwłocznie zamieszczane na profilu Facebook ZOSP RP, gdzie będą walczyć o nagrody specjalne.

Finalnie zostaną przyznane trzy nagrody główne za zajęcie I, II i III miejsca zgodnie z oceną kapituły konkursu oraz dwie nagrody specjalne: dla filmu, który na profilu Facebook ZOSP RP uzyska najwięcej polubień oraz filmu, który uzyska najwięcej udostępnień.

Źródło: http://www.zosprp.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx