Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XLI Webinarium FAOO - Przyszłość edukacji online? Relacja z konferencji Educa Online

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób dynamicznie rozwijające się technologie mogą zmienić nasze podejście do uczenia się? Jak zainspiruje to nowe pokolenie? Zapraszamy na Webinarium FAOO – Przyszłość edukacji online? Relacja z największej konferencji e-learningowej w Europie – Educa Online (Berlin 2018).

Educa Online jest międzynarodową konferencją poświęcona e-learningowi w edukacji. Łączy przedstawicieli z trzech różnych sektorów: biznesu, edukacji i usług publicznych. W dnia 6-7 grudnia 2018 r. zorganizowano kolejną, 24 edycję konferencji, w której wzięło udział ponad 2,5 tysiące uczestników z 93 krajów oraz 300 wykładowców i prezenterów.

W trakcie webinarium porozmawiamy o najciekawszych wątkach związanych z metodami i podejściami  w nauczaniu online oraz zrobimy krótki przegląd najnowszych rozwiązań, narzędzi prezentowanych  w trakcie konferencji.

Webinarium poprowadzi Izabela Jaroń – członek zespołu FAOO, uczestniczka konferencji, która podzieli się wrażeniami z Educa Online i opowie o tym, co ją najbardziej zainspirowało oraz jakie wnioski mogą być przydatne osobom planującym i wdrażającym działania edukacyjne oraz z nich korzystających.

Webinarium odbędzie się 5 lutego o godzinie 10:00

Link do pokoju webinaryjnego

Kliknij na link powyżej - jeśli zrobisz to w trakcie webinarium, bezpośrednio dołączysz do dyskusji. Jeśli wcześniej - znajdziesz się w poczekalni, skąd automatycznie przeniesiemy Cię do pokoju w momencie rozpoczęcia wydarzenia.

Źródło: https://www.faoo.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx