Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zimowa Szkoła Fundraisingu FAOO

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich zaprasza na bezpłatny, intensywny kurs pozyskiwania środków ze źródeł prywatnych, który przygotowaliśmy na zlecenie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Oferta skierowana jest do organizacji, które zajmują się ochroną praw człowieka, pomocą uchodźcom, zapewnianiem równości praw i szans mniejszości oraz innych grup zagrożonych marginalizacją i wykluczeniem.

Dlaczego warto wziąć udział w zajęciach?

• Dowiesz się, czym jest fundraising oparty na relacji oraz jakie są podstawowe pojęcia związane z pozyskiwaniem funduszy.

• Poznasz modele i narzędzia marketingowe do komunikowania się z darczyńcami i partnerami organizacji.

• Zdobędziesz wiedzę na temat wybranych narzędzi i technik fundraisingowych oraz tego, jak ocenić możliwość ich wdrożenia.

• Będziesz mieć okazję do zbudowania i zweryfikowania apelu o wsparcie Twojej organizacji oraz opracowania elementów planu kampanii fundraisingowej.

Edukacyjny cykl składa się z dwóch dwudniowych szkoleń stacjonarnych, które odbędą się w siedzibie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Warszawie oraz podsumowującego webinarium online. Terminy zajęć to 13-14 listopada oraz 4-5 grudnia 2018, webinarium podsumowujące zaplanowano na 20 grudnia.

Do uczestnictwa w Szkole Fundraisingu zapraszamy osoby odpowiedzialne za pozyskiwanie funduszy, komunikację oraz angażowanie wolontariuszy w fundraising. Zgłaszający się powinni posiadać aktualną wiedzę na temat pozyskiwania środków przez organizację. Udział w kursie oraz posiłki są bezpłatne. Osoby uczestniczące we własnym zakresie pokrywają ewentualne koszty dojazdu i zakwaterowania.

Jak się zgłosić?

Aby się zgłosić należy wypełnić i wysłać formularz online do poniedziałku 29 października 2018. UWAGA! Sam fakt przesłania zgłoszenia nie oznacza zakwalifikowania na kurs. Wszyscy zgłoszeni otrzymają informację o przyjęciu lub nieprzyjęciu na listę uczestników pocztą elektroniczną w terminie do 31 października 2018.

Więcej informacji?

Pobierz szczegółowy program zajęć wraz z informacją o prowadzących szkolenia.

Kurs jest finansowany ze środków Unii Europejskiej przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce i realizowany na jego zlecenie przez Fundację Akademia Organizacji Obywatelskich.

Źródło: http://www.faoo.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx