Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Facebook i TechSoup Polska zapraszają do udziału w Akademii Dobrej Komunikacji

Akademia Dobrej Komunikacji to cykl szkoleń dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i lokalnych grup aktywistów, w czasie których rozwijają oni swoje kompetencje cyfrowe i marketingowe. Bezpłatne szkolenia odbywają się w całej Polsce.

W Akademii Dobrej Komunikacji stworzonej przez Facebook i TechSoup Polska rozwijamy kompetencje cyforwe organizacji pozarządowych i aktywistów. Uczymy jak budować markę organizacji, tworzyć interesujące treści  oraz komunikację w mediach społecznościowych.

Szkolenia odbędą się we wszystkich 16 województwach Polski, dzięki współpracy z 15 partnerami projektu: 

Partnerzy:

W każdym województwie regionalni partnerzy przeprowadzą cykl szkoleń dla ponad 340 osób - przedstawicieli i przedstawicielek organizacji pozarządowych oraz nieformalnych grup aktywistów i aktywistek. 

Celem projektu  jest budowanie kompetencji cyfrowych organizacji pozarządowych w Polsce. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach, uczestnicy wyposażeni zostaną w umiejętności dotyczące budowania marki, tworzenia treści cyfrowych i komunikacji w mediach społecznościowych. Ta wiedza pozwoli organizacjom efektywniej prowadzić i promować swoją działalność, jak również skuteczniej pozyskiwać fundusze i budować relacje z biznesem.

Udział we wszystkich szkoleniach w ramach projektu jest bezpłatny.

Informacje o rekrutacji na szkolenia w każdym województwie znajdziecie na profilu Akademii Dobrej Komunikacji.

Źródło: https://www.techsoup.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx