Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na webinar „PR projektu – oddziaływanie na lokalnych interesariuszy i współpraca z prasą lokalną”

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza na webinar „PR projektu – oddziaływanie na lokalnych interesariuszy i współpraca z prasą lokalną.”

Już 7 września 2018 r. zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu online, kontynuującym  cykl webinariów upowszechniających.

Tematem najbliższego spotkania będzie: PR projektu – oddziaływanie na lokalnych interesariuszy i współpraca z prasą lokalną.

Podczas webinarium omówimy między innymi:

1. Czym jest PR projektu ?
2. Jak rozpoznać, zarządzać relacjami, współdziałać z lokalnymi interesariuszami?
3. Jak rozpocząć współprace z mediami lokalnymi?
4. Z jakich narzędzi korzystać i w jaki sposób?
5. W jaki sposób mierzyć efekty działań?

Startujemy o godzinie 12.00.

Prowadzącą spotkanie będzie Julia Kozak
–  Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie PR. Pani Julia realizuje projekty komunikacyjne dla czołowych polskich i międzynarodowych firm i organizacji. Przez 4 lata pełniła funkcję Wiceprezeski Zarządu Związku Firm Public Relations, jest członkinią Rady Ekspertów Think Tank Polska  oraz Akademii Ekspertów PR. Współtworzy europejską inicjatywę w ramach Innovation in Politics z siedzibą główną w Wiedniu oraz wykłada w London School of Public Relations.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Link do rejestracji

Źródło: http://erasmusplus.org.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx