Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tworzenie multimedialnych prezentacji na tablecie - zaproszenie na webinarium FRSI

29 stycznia (poniedziałek), o godzinie 20:00 Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego zaprasza na webinarium na temat tworzenia na tablecie multimedialnych prezentacji.

Podczas spotkania pokażemy bezpłatne i intuicyjne aplikacje, które pozwolą stworzyć multimedialną prezentację na tablecie. Zaprezentujemy możliwości takich aplikacji, jak: Thinglink, Lensoo Create, Pixlr, Pixabay, a także podpowiemy źródła bezpłatnych zdjęć i grafik na otwartych licencjach. Tworzenie prezentacji zawierających bogate multimedia może być ciekawym zadaniem zarówno dla uczniów w szkołach, jak i dla uczestników zajęć w bibliotekach. Pomaga lepiej zapamiętywać materiał prezentowany na lekcjach czy zajęciach, oswajać się z nowymi mediami, zdobywać przydatne umiejęrtności rozwijać kreatywność.

Ekspertką na webinarium będzie Sylwia Żółkiewska - projektantka aplikacji mobilnych, animatorka kultury i autorka materiałów edukacyjnych dotyczących zastosowania nowych technologii w kulturze i edukacji.
Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się zarejestrować pod adresem:

https://frsi.clickmeeting.pl/tworzenie-multimedialnych-prezentacji-na-tablecie/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją prosimy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Webinarium organizujemy w ramach projektu "MoboLab - roboty i tablety w Twojej szkole", realizowanego w szkołach Wołomina i Zielonki. Do udziału w nim zapraszamy nauczycieli, bibliotekarzy oraz wszystkie osoby zainteresowane wykorzystywaniem technologii mobilnych w kulturze i edukacji. Nagrania webinariów, zorganizowanych w ramach projektu "MoboLab - roboty i tablety w Twojej szkole", znajdują sie na tej stronie: http://mobolab.org.pl/webinaria-w-projekcie-mobolab-roboty-i-tablety-w-twojej-szkole/

Źródło: http://www.biblioteki.org

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx