Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na webinarium FAOO "Strona www jako narzędzie pozyskiwania środków dla twojej organizacji"

Webinarium Fundacji Akademii Organizacji Obywatelskich

Strona internetowa jest jednym z najważniejszych miejsc, w których spotykasz się z darczyńcami, wolontariuszami i entuzjastami Twojej organizacji. Dowiedz się, jak dobrze ją przygotować, by we właściwy sposób prezentowała misję organizacji i stała się narzędziem pozyskiwania wsparcia i angażowania odbiorców. Już 19 grudnia o godzinie 15.00!

Podczas webinaru otrzymasz wskazówki, które pomogą Ci ulepszyć swoją stronę WWW od zaraz. Dowiesz się, na co zwracać uwagę, jakie elementy warto zastosować i poznasz wzorcowe strony internetowe oraz rozwiązania organizacji z Polski i świata.


Zapraszamy!

19 grudnia, godzina 15.00

Kliknij tutaj, żeby wejść do pokoju. Jeśli wejdziesz z dużym wyprzedzeniem, trafisz do poczekalni. Stamtąd automatycznie przeniesiemy Cię do pokoju!

Michał Serwiński
Z wykształcenia dziennikarz i kulturoznawca, od początku drogi zawodowej sercem i głową związany z sektorem pozarządowym. Pracę rozpoczął w Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, gdzie tworzył Dział Fundraisingu. Aktualnie prowadzi biuro regionalne Polskiej Akcji Humanitarnej w Krakowie koordynując działania PAH w na południu Polski. Współzałożyciel i członek zarządu Stowarzyszenia Wzmacniacz.org, wolontariusz Pokojowego Patrolu WOŚP. Pasjonuje go praca dla dobra. Lubi biegać, słuchać muzyki i pamiętać o wszystkim.

Webinarium zostanie zorganizowane w ramach projektu „Niezależne finansowanie – silniejsze organizacje strażnicze”, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Źródło: http://www.faoo.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx