Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nagranie webinarium “Rola dostępu do informacji w działaniach społecznych”

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania nagrania z webinarium Akcji Masz Głos “Rola dostępu do informacji w działaniach społecznych” prowadzonego przez Szymona Osowskiego z Sieci Obywatelskiej Watchodog Polska.

 

https://www.maszglos.pl/webinaria/

Akcja Masz Głos to jedyna ogólnopolska akcja angażująca mieszkańców i władze lokalne do dialogu i współpracy na poziomie samorządowym. Organizowana jest, aby włączać mieszkańców i mieszkanki w życie publiczne, zachęcać do działania i pokazywać, że mogą być współodpowiedzialni za losy swojej gminy. Za najlepszą współpracę mieszkanek i mieszkańców z władzami lokalnymi co roku przyznawana jest nagroda Super Samorząd. Od 2002 roku akcja objęła 680 (27 %) gmin w całej Polsce i wzięło w niej udział ponad 2200 uczestników (m.in. grup nieformalnych, organizacji pozarządowych, instytucji).

Źródło: https://www.maszglos.pl/

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx