Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Webinarium EPALE: Wiarygodność trenera – by wizerunek szedł w parze z wiedzą merytoryczną

„Dopóki trener nie udowodni kim jest, jest tym na kogo wygląda” – Renata Wrona, trenerka rozwoju osobistego i trenerka biznesu, Ambasadorka EPALE.

Jakość szkoleń to nie tylko wiedza merytoryczna – wizerunek, postawa i zaangażowanie trenera stanowią ważne elementy każdego szkolenia. Czy pierwsze wrażenie ma znaczenie? Jak zadbać o swój wizerunek by być wiarygodnym? Jaką postawę przyjąć aby przekonać uczestników do wartości wiedzy, którą przekazujemy? Jak utrzymać dobry kontakt z uczestnikami?  Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdą Państwo podczas Webinarium EPALE: Wiarygodność trenera – by wizerunek szedł w parze z wiedzą merytoryczną.

25 października 2017 roku, godzina 18:00. Webinarium poprowadzi Renata Wrona.

Podczas spotkania omówimy tematy:

  • wizerunku
  • komunikacji werbalnej i niewerbalnej
  • poczucia własnej wartości i spójności wewnętrznej
  • postawy trenera
  • przygotowania do szkolenia

Zapraszamy do rejestracji na Webinarium EPALE

***

Renata Wrona - Trenerka rozwoju osobistego i Trenerka biznesu, Akredytowana Coach ICF, PR managerka, właścicielka Firmy Prime Image, Autorka książki z zakresu sukcesu, rozwoju i relacji w życiu kobiety „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość” oraz wielu artykułów z zakresu budowania marki, savoir vivre w biznesie, wystąpień publicznych, komunikacji interpersonalnej i motywacji. Ambasadorka EPALE. (www.renatawrona.pl)

Webinarium EPALE - cykl spotkań on-line, których celem jest promowanie wysokiej jakości uczenia się dorosłych w Europie. Spotkania, kierowane do kadry edukacji dorosłych, są okazją do wymiany doświadczeń a przez to do doskonalenia kompetencji zawodowych.

EPALE - elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie, to pierwsza wielojęzyczna i bezpłatna witryna internetowa skierowana do szkoleniowców, edukatorów, coachów, w tym również do pracowników działów HR odpowiedzialnych za uczenie się w miejscu pracy. Głównym celem platformy jest stworzenie przestrzeni do dzielenia się wiedzą i współpracy, a przez to, do doskonalenia swoich umiejętności. Korzystając z zasobów platformy dowiecie się Państwo jak przyczynić się do rozwoju kompetencji pracowników, w jaki sposób zaplanować i poddać ewaluacji szkolenie, aby przyniosło wymierne korzyści biznesowe firmie a także jakie są najnowsze trendy w edukacji dorosłych. EPALE to inicjatywna Komisji Europejskiej w ramach długoterminowego zobowiązania UE do promowania wysokiej jakości uczenia się dorosłych w Europie. http://ec.europa.eu/epale/pl

Źródło: https://ec.europa.eu/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx