Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sportbonus dzieciom. Rozpoczęła się akcja wspierająca aktywność dzieci i młodzieży

Celem projektu jest wsparcie sportowych aktywności dzieci i młodzieży oraz zdobycie dodatkowych środków finansowych i bezpłatnej licencji na aplikację mobilną umożliwiającą zarządzanie Klubem. Najaktywniejsze Kluby mogą otrzymać sprzęt sportowy, wyjazd na zimowisko czy spotkanie z polskimi olimpijczykami przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi!


Uczestnikiem Akcji mogą być:

  • Kluby Sportowe prowadzące działalność gospodarczą, w tym również Stowarzyszenia prowadzące działalność sportową;

  • Sekcje działające w ramach klubu Sportowego,

  • Druzyny lub grupy prowadzące zajęcia sportowe lub biorące udział w rozgrywkach (nieposiadające własnego numeru NIP). Udział tych podmiotów  będzie wymagał kaźdorazowej indywidualnej zgody Organizatora.
Udział w Akcji następuje poprzez zgłoszenie się Uczestnika do Organizatora jedynie w formie elektronicznej poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: www.sportbonus.pl 
 
Akcja polega na naliczaniu na rzecz Uczestnika punktów na dedykowanej Uczestnikowi Akcji stronie internetowej przyznawanych za aktywności podejmowane przez jego sympatyków.
 
 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx