Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Możliwości i zasady finansowania projektów ze środków europejskich - poradnik Komisji Europejskiej

Reagując na zmiany w gospodarce światowej i ich konsekwencje dla Europy, Komisja Europejska opracowała szereg programów mających na celu zwiększenie zatrudnienia, przyspieszenie tempa wzrostu gospodarczego i pobudzenie inwestycji w całej Unii Europejskiej. Programy te stanowią część wieloletnich ram finansowych na okres 2014–2020. Niniejsza broszura to skrótowa prezentacja tych programów i możliwości finansowania, jakie dzięki nim powstały.

Po bardziej szczegółowe informacje zapraszamy na stronę internetową Komisji Europejskiej. Przedsięwzięcia finansowane ze środków UE pokazują, że budżet unijny może przynieść faktyczną wartość dodaną w wielu dziedzinach, począwszy od badań naukowych, zatrudnienia, rozwoju regionalnego i współpracy po edukację, kulturę, ochronę środowiska, pomoc humanitarną, energię i wiele innych. Znaczące wsparcie mogą uzyskać małe i średnie przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe oraz organizacje społeczeństwa obywatelskiego o charakterze non-profit, młodzież, naukowcy, rolnicy, organy publiczne i wiele innych podmiotów.


PRZEJDŹ DO PORADNIKA

Źródło: https://publications.europa.eu

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx