Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strażnicze kursy on-line

Portal o kontroli obywatelskiej WATCHDOG - Watchdogportal.pl udostępnia otwarte kursy internetowe.

 System Analizy Orzeczeń Sądowych

logo kursu

Otwarty kurs dla wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się jak używać prawa, gdzie szukać wiarygodnej informacji oraz jak może w tym pomóc orzecznictwo sądowe. Żeby skorzystać z kursu wystarczy się tylko zarejestrować i zalogować. Kurs jest bezpłatny

 

 

 

 

 

 

 

 

Otwarty kurs internetowy "Na straży"

logo kursu

Otwarty kurs dla wszystkich, które i którzy chcą poznać, rozpocząć lub przypomnieć sobie działania strażnicze. Żeby skorzystać z kursu wystarczy się tylko zarejestrować i zalogować. Kurs jest bezpłatny.

 

 

 

 

 

 

 

 

STRAŻNICTWO. Praktyczna edukacja prawna w szkole

logo kursu

Kurs adresowany jest przede wszystkim do nauczycieli i nauczycielek wiedzy o społeczeństwie w szkole ponadgimnazjalnej, którzy/re zamierzają na swoich lekcjach – ale także zajęciach pozalekcyjnych – wprowadzać edukację prawną z elementami strażnictwa. Mogą w nim wziąć jednak udział także wszyscy ci, których interesuje tematyka prawna oraz strażnicza – teksty teoretyczne, proponowane rozwiązania edukacyjne znajdą zastosowanie na różnych przedmiotach i w różnych sytuacjach edukacyjnych.

 

 

 

 

 

 

 

 Źródło: http://kursy.watchdogportal.pl/

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx