Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Ewaluacja. Jak to się robi?

Poradnik “Ewaluacja. Jak to się robi?” przygotowała Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” we współpracy z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności i organizacjami realizującymi programy Fundacji. Zawiera praktyczne porady w jaki sposób planować i realizować działania ewaluacyjne i jak wykorzystywać ich efekty.

Poradnik jest “szyty na miarę” z myślą o programach PAFW, ale mamy nadzieję, że każdy kto interesuje się ewaluacją znajdzie w nim coś dla siebie. Bazuje na doświadczeniach środowiska organizacji współpracujących z PAFW, a także na przeglądzie polskiej i zagranicznej literatury związanej z ewaluacją.

Zainteresowanych papierowym wydaniem prosimy o kontakt mailowy pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ewaluacja. Jak to się robi?

Ewaluacja. Jak to się robi?

Poradnik dla programów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

Autorzy: Łukasz Ostrowski i Maria Wiśnicka

Pobierz .pdf

 

Źródło: http://stocznia.org.pl/

Najnowsze