Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prawa i obowiązki przedsiębiorców w zakresie ochrony środowiska - zaproszenie na konferencję

Serdecznie zapraszamy osoby i firmy, których działalność wymaga pozwolenia na korzystanie ze środowiska, do uczestnictwa w konferencji pt. „Prawa i obowiązki przedsiębiorców w zakresie ochrony środowiska”.  Z myślą o Państwa wygodzie, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego przeprowadzi je w czterech turach w poszczególnych miastach powiatowych grodzkich. Pierwsza odbędzie się 16 października w Lublinie, kolejne – w Białej Podlaskiej (17.10), Chełmie (23.10) i Zamościu (30.10)

Prawa i obowiązki przedsiębiorców w zakresie ochrony środowiska

Konferencja ma na celu poinformowanie przedsiębiorców korzystających ze środowiska na terenie województwa lubelskiego o najnowszych zmianach dotyczących obowiązku wypełnienia i składania informacji oraz wnoszenia opłat. Na spotkaniu omówiony zostanie m.in. uproszczony system wnoszenia opłat za korzystanie ze środowiska wprowadzony ustawą o redukcji niektórych obciążeń administracyjnych w gospodarce oraz zmianami ustawy Prawo ochrony środowiska. Będą też przykłady dobrych praktyk sporządzania sprawozdań na obowiązujących wzorach wykazów i czas na dyskusję. Do wygłoszenia prelekcji Departament Rolnictwa i Środowiska UMWL zaprosił ekspertów: prof. Annę Haładyj i dra Adama Lesiuka. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji (poniżej) i do uczestnictwa!

Uwaga: liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu będzie decydować kolejność zgłoszeń, które prosimy przesyłać do 22 września br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .  

do-pobraniaDO POBRANIA

Źródło: http://www.lubelskie.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx