Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fundacje korporacyjne

Jak czytać niniejsze opracowanie?

Opracowanie zawiera opis wybranych fundacji korporacyjnych. O wyborze zdecydowały cele poszczególnych fundacji oraz możliwość skorzystania ze wsparcia osób i podmiotów działających na terenach wiejskich. Katalog nie jest zamknięty. Autorka zakłada, że w przyszłości katalog zostanie poszerzony. W opracowaniu pominięto m.in. te fundacje, które wspierają wyłącznie swoich pracowników i ich rodziny.

W poradniku wskazane zostały cele jakim kierują się poszczególne fundacje, wybrane programy (jeśli dana fundacja je realizuje), a także dane do kontaktu. Opracowanie pomija szczegółowe zasady ubiegania się o wsparcie. Te informacje ulegają zmianom i modyfikacjom. Zainteresowany czytelnik może do nich dotrzeć poprzez wskazane w opracowaniu strony internetowe, albo kontaktując się telefonicznie, krespondencyjnie (w tym e-mail) czy osobiście z daną fundacją.

Wszystkie zamieszczone informacje pochodzą ze stron internetowych wskazanych w opracowaniu, dostępnych w dniu 19 sierpnia 2017 r.

POBIERZ PORADNIK W PLIKU PDF

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx