Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XXIII Webinarium FAOO - Dlaczego warto było lecieć do Atlanty?

Zapraszamy na kolejne Webinarium FAOO. W końcu czerwca chcemy przedstawić Wam najświeższe doniesienia ze świata edukacji – czym żyje świat, jakie są najnowsze trendy, co może się zmienić w najbliższym czasie. Zarówno w samej edukacji, jak i w edukacji menedżerów i pracowników. Zapraszamy!

Wiosną każdego roku jedna ze starszych organizacji pozarządowych zajmujących się edukacją – obecnie działa pod nazwą ATD (Association of Talent Development) organizuje wielką, międzynarodową konferencję, na której można spotkać ludzi z całego świata, a przede wszystkim – zetknąć się z nowościami dotyczącymi edukacji. Trendami w metodyce, nowinkami technologicznymi, zmianami w podejściach naukowych i systemach myślenia o rozwoju – wszystkim, czym świat edukatorów, trenerów, pracowników działów HR żyje i będzie żył w najbliższym czasie.

W 2017 konferencja odbyła się w Atlancie, a FAOO wysłało tam dwoje swoich przedstawicieli. Lidia Kuczmierowska i Piotr Henzler przez cztery dni, od rana do wieczora, uczestniczyli w sesjach konferencyjnych, spotkaniach plenarnych, kręcili się po korytarzach i między stoiskami w części wystawienniczej. I 27 czerwca podzielą się swoimi spostrzeżeniami, wnioskami i refleksjami.

Chcesz dowiedzieć się czegoś ciekawego o największym na świecie spotkaniu edukatorów?

Interesuje Cię, jakie są „buzz words” w edukacji w 2017 roku?

Nie wiesz, jaki jest związek między lotami na Marsa a edukacją?

Zastanawiasz się, co może sprzedawać kilkaset firm wspierających rozwój talentów?

Przeznacz jedną godzinę na XXIII Webinarium FAOO i bądź na bieżąco ze światową edukacj:)

XXIII Webinarium FAOO:  Dlaczego warto było lecieć do Atlanty – relacja z największej konferencji o edukacji

27 czerwca 2017, godzina 12.00

Kliknij ten link, żeby zarejestrować swój udział w XXIII Webinarium i otrzymać przypomnienie przed wydarzeniem!

Źródło: http://www.faoo.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx