Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Barometr Ryzyka Nadużyć w zamówieniach publicznych - zaproszenie na webinarium

Już we wtorek 13 czerwca o godzinie 19:00 kolejne webinarium organizowane przez Akcję Masz Głos oraz Wszechnicę. Tym razem podczas webinarium odbędzie się prezentacja narzędzia on-line – Barometru Ryzyka Nadużyć w zamówieniach publicznych.

      

Barometr to statystyczny indeks zbudowany z dziewięciu wskaźników (tzw. czerwonych flag) sygnalizujących, że konkretne zamówienie, przetarg może być obciążony jakimiś nieprawidłowościami – złą organizacją, niewłaściwym opisem lub nawet zmową. Barometr pozwala nie tylko szacować ryzyko dla konkretnych zamówień, ale i dla zamawiających, wykonawców, typów zamówień, branż, itd.

Ponadto, Barometr jest też narzędziem dzięki, któremu można monitorować rynek zamówień publicznych na bieżąco, ponieważ jest uaktualniany wraz z każdym opublikowanym ogłoszeniem o udzieleniu zamówienia.


Naszym celem jest pokazanie w jaki sposób Barometr może przydać się w codziennej aktywności radnego / samorządowca / społecznika. Do śledzenia lokalnego rynku zamówień, do monitorowania władz samorządowych, do poprawiania konkurencyjności miejscowej gospodarki.

Webinarium odbędzie się we wtorek 13 czerwca o godzinie 19:00 i potrwa 1,5 h. Zarejestrujcie się już dziś pod tym linkiem:
https://maszglos.clickmeeting.com/529264726/register


Spotkanie poprowadzi dr Grzegorz Makowski, dyrektor programu Odpowiedzialne Państwo z Fundacji im. Stefana Batorego.

Zapraszamy!

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx