Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Poradnik współpracy JST – NGO sektora turystyki

Wydawnictwo zrealizowane w ramach projektu pt. Partnerstwo regionalne JST i NGO na rzecz sektora turystyki w województwie zachodniopomorskim, dofinansowane ze środków POKL, zrealizowanego przez: Zachodniopomorską Regionalną Organizację Turystyczną (lider projektu) przy współpracy (partnerzy projektu): Województwo Zachodniopomorskie (partner projektu), Forum Turystyki Regionów (partner projektu)

Przedkładany czytelnikom poradnik współpracy JST – NGO sektora turystyki jest pierwszym tego typu opracowaniem w Polsce określającym kompleksowo praktyczne zasady funkcjonowania Regionalnych i Lokalnych Organizacji Turystycznych i ich relacji z Jednostkami Samorządu Terytorialnymi oraz innymi podmiotami działającymi w ich otoczeniu .Z założenia ma zdecydowanie praktyczny charakter choć w wielu miejscach odwołuje się do literatury omawianego zagadnienia i rozwiązań modelowych. Treści w nim zawarte są wynikiem wieloletnich doświadczeń autora w tym zakresie, jak i szerokiej dyskusji osób zaangażowanych w tworzenie i funkcjonowanie Regionalnych i Lokalnych Organizacji Turystycznych.
 
 

Źródło: http://www.forumturystyki.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx