Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Poradnik dla trenerów i organizatorów szkoleń komputerowych dla seniorów

Poradnik został napisany na podstawie badania przeprowadzonego wśród uczestników kursów z zakresu podstawowej obsługi komputera i korzystania z Internetu, skierowanych do osób powyżej 50 roku życia. Szkolenia były organizowane w ramach programów „Wieś aktywna. Budowanie społeczeństwa informacyjnego e-VITA III” oraz „Internet dla seniora”, realizowanych przez Fundację Wspomagania Wsi.

Poradnik powstał w ramach programu „Wieś aktywna. Budowanie społeczeństwa informacyjnego e-VITA III”, którego partnerami są Fundacja Wspomagania Wsi i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

Poradnik sfinansowany został ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

O autorce:
dr Marzena Łotys – psycholog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w tematyce komunikacji społecznej, jest konsultantką i szkoleniowcem. Przygotowała i zrealizowała ponad 40 projektów ewaluacyjnych dla organizacji pozarządowych i samorządów lokalnych.


 

POBIERZ PORADNIK W PLIKU PDF.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx