Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podstawy obsługi komputera i korzystania z Internetu

 

Podręcznik powstał w ramach programu e-VITA III, którego realizatorem jest Fundacja Wspomagania Wsi, a sfinansowany został ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Podręcznik powstał na bazie naszych doświadczeń zdobytych podczas szkoleń organizowanych w całej Polsce w ramach kolejnych edycji Programu e-VITA.

Podręcznik „Podstawy obsługi komputera i korzystania z Internetu” każdy może pobrać, wydrukować, kopiować i rozpowszechniać, gdyż Fundacja zezwala na:

  • kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i użytkowanie podręcznika i wszelkich jego pochodnych, pod warunkiem umieszczenia na nich informacji o pochodzeniu, autorstwie i finansowaniu oryginalnej jego wersji,
     
  • kopiowanie, dystrybucję, wyświetlanie i użytkowanie pochodnych dzieł, pod warunkiem że będą one opublikowane na takiej samej licencji.

Podręcznik może być zatem używany nie tylko przez indywidualnych użytkowników, ale także podczas niekomercyjnych szkoleń z podstawowej obsługi komputera, np. organizowanych przez samorząd lub organizacje pozarządowe dla mieszkańców.
 

POBIERZ PORADNIK W PLIKU PDF

1 komentarz

  • Adam

    Czy można sie spodziewać nowej wersji podręcznika? minęło 6 lat od poprzedniej edycji, to już cała epoka w informatyce...

    Adam środa, 25, luty 2015 20:46 Link do komentarza

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx