Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Granty na pomysły pomagające osobom z niepełnosprawnościami lub seniorom o ograniczonej mobilności. Rusza nabór do Programu: Dobre Innowacje

Organizator programu Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych Delta Partner ogłasza pierwszy nabór do Programu: Dobre Innowacje. Nabór potrwa od 1 lipca do 30 września 2020.

Masz pomysł, jak pomóc osobom z niepełnosprawnościami albo seniorom o ograniczonej mobilności lub percepcji w Twoim otoczeniu? Jak ułatwić im codzienne, samodzielne funkcjonowanie? Możemy pomóc rozwinąć twój pomysł, zapewniając wsparcie merytoryczne i organizacyjne, a także finansowe w formie grantu do 50 000 zł.

Szukamy pomysłów, które ułatwią - osobom z niepełnosprawnościami albo seniorom o ograniczonej mobilności lub percepcji - codzienne, samodzielne funkcjonowanie. Jeśli masz taki pomysł, ale potrzebujesz wsparcia, żeby wcielić go w życie, ten projekt jest dla ciebie. Informacje o projekcie znajdziesz pod adresem: dobreinnowacje.pl/innowacje .

Jak zgłosić swój pomysł?

Zapraszamy do składania wstępnych pomysłów na innowacje poprzez formularz dostępny po zalogowaniu pod adresem: dobreinnowacje.pl/zloz-wniosek .

Przed zgłoszeniem pomysłu warto go skonsultować - zapraszamy do kontaktu z naszymi Inkubatorami Innowacji w Cieszynie, Katowicach, Kielcach, Olsztynie i Warszawie. Dane kontaktowe znajdziesz pod adresem: dobreinnowacje.pl/kontakt .

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej: dobreinnowacje.pl , gdzie będą pojawiać się wszystkie ważne informacje. Niebawem ogłosimy pierwsze terminy spotkań informacyjnych dla wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w projekcie.

Program Polska dostępna – dostępność do zaprojektowania realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa IV Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.1 Innowacje społeczne przez Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych Delta Partner.

Źródło: https://dobreinnowacje.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx