Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XIII Ogólnopolskie Forum Pełnomocników JST ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi

Sieć SPLOT wraz z partnerami – ZMP, OFOP i UMP – już po raz 13 zaprasza na Ogólnopolskie Forum Pełnomocników dla osób, które w samorządzie terytorialnym zajmują się koordynacją współpracy z lokalnymi organizacjami pozarządowymi. Tym razem Forum odbędzie się online, w trzech odsłonach, a relację bezpośrednią z wydarzeń przeprowadzi portal ngo.pl. Pierwsze spotkanie odbędzie się  już 28 maja, kolejne organizujemy w czerwcu i we wrześniu.

W wydarzeniu weźmie udział ok. 100 przedstawicieli JST na co dzień zajmujących się budowaniem relacji z trzecim sektorem. W tym roku spotkanie ma specjalny charakter, ponieważ przeprowadzone zostanie w 30 rocznicę odrodzenia polskiej samorządności. Patronat medialny objął portal NGO.PL, dzięki któremu będzie można obejrzeć wydarzenie w relacji bezpośredniej.

Majowe spotkanie OFP to znakomite pole do dyskusji o aktualnych wyzwaniach i problemach, jakie stawia partnerstwu samorządu i organizacji dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość. Tym razem skupimy się na jakości współpracy w dobie kryzysu ekonomicznego i pandemii oraz podpowiemy pełnomocnikom i pełnomocniczkom, jak mogą skorzystać z Tarczy Antykryzysowej na potrzeby lokalnych organizacji pozarządowych.

Co istotne, spotkanie 28 maja jest pierwszą częścią większej całości, bowiem tegoroczne Forum przebiega w trzech odsłonach – w maju, czerwcu oraz wrześniu. Każde z wydarzeń będzie miało inne tematy przewodnie i innych prelegentów, jednak wszystkie – jak sądzimy – będą równie interesujące i przydatne dla przedstawicieli i przedstawicielek JST zajmujących się współpracą z sektorem pozarządowym. Wkrótce podamy szczegóły kolejnych sesji.

Program_OFP

Bezpośrednia relacja na portalu ngo.pl, 28 maja od godziny 13:00

Źródło: http://siecsplot.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx