Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Program Upowszechniania Sportu Osób Niepełnosprawnych

Program Upowszechniania Sportu Osób Niepełnosprawnych w 2020 r. w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu osób niepełnosprawnych

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków do „Programu Upowszechniania Sportu Osób Niepełnosprawnych w 2020 r.” w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu osób niepełnosprawnych.

  • Wniosek wraz z załącznikami należy wypełnić w systemie Amodit dostępnym na stronie www.wnioski.msit.gov.pl.
  • Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z Decyzją nr 40 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 8 listopada 2019 r. w sprawie ogłoszenia "Programu Upowszechniania Sportu Osób Niepełnosprawnych w 2020 r.” w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu osób niepełnosprawnych.
  • Wypełniony wniosek  wraz z załącznikami należy wydrukować i podpisać.
  • Dokumenty należy wysłać w systemie Amodit oraz pocztą na adres Ministerstwa do 12 grudnia br.

Ewentualne pytania w zakresie „Programu Upowszechniania Sportu Osób Niepełnosprawnych w 2020 r.” należy kierować do pracowników Departamentu Sportu dla Wszystkich, tel. 22 24 43 129, 22 24 43 105.

Pliki do pobrania

Decyzja nr 40 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 8 listopada 2019 r. w sprawie ogłoszenia „Programu Upowszechniania Sportu Osób Niepełnosprawnych w 2020 r.” w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu osób niepełnosprawnych.” (pdf, 675.95 KB)

Źródło: https://bip.msit.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx