Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza załogi Ochotniczych Straży Pożarnych do udziału w Mistrzostwach Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym, które odbędą się 28-30 czerwca 2019 r. w Licheniu Starym.

Do Mistrzostw zgłaszają się najlepsze i najbardziej doświadczone załogi Ochotniczych Straży Pożarnych , których przygotowanie z roku na rok pozwala na osiąganie coraz lepszych wyników

Tym razem chcemy również zaprosić do udziału załogi, które dotychczas nie startowały w zawodach tej rangi a dla najlepszych w gronie debiutantów przewidujemy specjalne nagrody.

Zawody oprócz zaciętej rywalizacji cechuje duży potencjał dydaktyczny i treningowy w zakresie prowadzenia realnych - rzeczywistych działań ratowniczych.

Widzowie będą mieli okazję obserwować efektowne i zapierające dech w piersiach konkurencje, w których zawodnicy wykorzystują umiejętności stosowane podczas codziennych działań ratowniczych.

To sportowe wydarzenie integruje środowisko ochotniczego pożarnictwa i ogromne grono jego przyjaciół dlatego tradycyjnie już mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić wszystkich Państwa wieloletnich Partnerów do uczestnictwa w tej  cyklicznie odbywającej i cieszącej  się ogromną popularnością  imprezie rangi Mistrzostw Polski .

Państwa partnerstwo w ich organizacji będzie wyrazem autentycznego wsparcia w szkoleniu i przygotowaniach OSP do podejmowania codziennych akcji ratowniczych.

Tradycyjnie Partnerem Mistrzostw Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym 2019, jest Aries Power Equipment Sp. z o.o. dystrybutor maszyn i urządzeń Honda w Polsce.

Źródło: http://www.zosprp.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx