Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenia dla OSP

Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” chciałaby zaproponować Ochotniczym Jednostkom Straży Pożarnej możliwość współpracy, której celem jest organizacja warsztatów z zakresu sporządzania wniosków o darowiznę oraz prowadzenia projektów. Szkolenia skierowane są do osób, które w jednostkach OSP, jak i innych organizacjach społecznych lub instytucjach zajmują się pozyskiwaniem środków finansowych.

Warsztaty będą odbywać się popołudniu w dni powszednie, a czas trwania takich zajęć to około pięciu godzin. Należy również podkreślić, że będą one bezpłatne dla wszystkich uczestników. Głównym tematem szkolenia będzie to, jak wydajnie i poprawnie tworzyć wnioski o darowiznę. Wierzymy, iż zdobycie wiedzy w tym zakresie pozwoli uczestnikom nie tylko skuteczniej pozyskiwać środki na projekty, ale również umożliwi im zostanie lokalnymi ekspertami w tej dziedzinie.

Fundacja zobowiązuje się zapewnić doświadczonego eksperta, który przekaże Państwu swoją wiedzę, oraz materiały szkoleniowe. Dodatkowo zagwarantujemy katering na czas warsztatów w postaci napojów oraz przekąsek.

Z kolej w Państwa zakresie będzie udostępnienie odpowiedniego pomieszczenia na cały czas trwania warsztatów. Sala ta będzie musiała mieć minimum 30m2 a przynajmniej jedna ze ścian powinna być biała – pozwoli to na użycie projektora w trakcie zajęć. Państwa zadaniem będzie również zrekrutowanie od 15 do 30 uczestników. Mogą to być zarówno przedstawiciele sąsiednich jednostek, reprezentanci lokalnych organizacji, ale również inne osoby zainteresowane tematyką warsztatów.

Pierwsze szkolenie chcielibyśmy przeprowadzić już 24 kwietnia. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści wiadomości należy napisać pełną nazwę jednostki, jej numer NIP oraz uargumentować, dlaczego to w tej jednostce powinno być zorganizowane szkolenie. Zaznaczamy, że zgłoszenie nie oznacza nawiązania współpracy – spośród aplikacji zostanie wybranych kilkanaście, w których najbardziej przekonująco została wyjaśniona potrzeba przeprowadzenia warsztatów.

Dodatkowo podkreślamy, że fakt współorganizacji szkolenia nie jest jednoznaczny z przyznaniem darowizny od Fundacji – szkolenia mają przede wszystkim charakter edukacyjny.​

Źródło: http://www.orlendarserca.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx