Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podlaskie - pomoc finansowa dla gmin na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego i umundurowania z przeznaczeniem dla OSP

W 2019 roku na pomoc finansową gminom z terenu województwa podlaskiego na zakup sprzętu ratowniczo – gaśniczego i umundurowania z przeznaczeniem dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w budżecie województwa podlaskiego została zaplanowana rekordowa dotychczas w historii działalności samorządu województwa podlaskiego kwota w wysokości 2 000 000,00 zł.

Jednostki samorządu terytorialnego zainteresowane pozyskaniem pomocy finansowej na powyższy cel, powinny zapoznać się z Regulaminem Konkursu oraz  przesłać wniosek o dofinansowanie w wersji elektronicznej lub papierowej wypełniony na specjalnie przygotowanym formularzu (załączonym poniżej wraz z instrukcją jego wypełniania) w terminie: od 18 marca 2019 r. do 12 kwietnia 2019 r.  

na poniższy adres: 

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Departament Infrastruktury i Transportu, Kard. St. Wyszyńskiego 1 15-888 Białystok

Wnioski złożone po terminie naboru pozostaną bez rozpatrzenia. 

Jednostki samorządu terytorialnego, którym zostaną przyznane środki finansowe otrzymają pisemną informację o dalszej procedurze udzielania dotacji. 

Dodatkowe informacje w przedmiotowej sprawie można uzyskać pod nr tel. 85 66 54 159

Uwaga: Z wnioskiem o dofinansowanie może wystąpić wyłącznie jednostka samorządu terytorialnego. Wniosek złożony przez jednostkę OSP nie będzie rozpatrywany.

Źródło: https://www.wrotapodlasia.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx