Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Otwarty konkurs na realizację zadania publicznego w zakresie ratownictwa i ochrony ludności

Z dofinansowania udzielonego przez Fundusz Składkowy mogą być pokrywane koszty zakupu sprzętu ratowniczego, ratowniczo-gaśniczego i umundurowania bojowego, a także koszty montażu zakupionego sprzętu i szkolenia z jego używania(z wyłączeniem zakupu wozu strażackiego).

Konkurs ma na celu wybór ofert, które pozwolą na doposażenie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych działających na terenach wiejskich w sprzęt ratowniczy, ratowniczo-gaśniczy, umundurowanie bojowe. Zakupiony z dofinansowaniem Funduszu Składkowego sprzęt ma ułatwić prowadzenie działań ratowniczych oraz ochronę rolników i członków ich rodzin.

Wnioski mogą składać Ochotnicze Straże Pożarne (OSP) działające na terenach wiejskich i prowadzące działalność na rzecz rolników i ich rodzin.Warunkiem koniecznym do spełnienia jest to, aby OSP działała od co najmniej 1 roku.

Termin składania ofert:

Oferty konkursowe wraz z załącznikami należy składać w formie papierowej pocztą lub osobiście w siedzibie Funduszu Składkowego w Warszawie (00-515), przy ul. Żurawiej 32/34, w terminie do dnia 11 Marca 2019 roku.

Adres Redakcji BIP FSUSR

00-515 Warszawa, ul. Żurawia 32/34
tel. 022 629 70 96, fax. 022 629 97 24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: https://fsusr.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx