Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zachodniopomorskie - dofinansowanie dla OSP na sprzęt ratujący życie

Doposażenie jednostek OSP w Automatyczne Defibrylatory Zewnętrzne, urządzenia GPS, ale i niezbędny sprzęt potrzebny w codziennej  pracy to szczególnie ważne zadania, na które Ochotnicze Straże Pożarne będą mogły pozyskać dofinansowanie z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego. Zarezerwowano także środki na szkolenia dla strażaków, promocję bezpieczeństwa, aktywizację lokalnej społeczności, naukę udzielania pierwszej pomocy. Na realizację ogłoszonego otwartego konkursu ofert przeznaczono kwotę 300 tys. zł. Wnioski o wsparcie można składać do 31 marca 2019 r.

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego z siedzibą  w Szczecinie, ul. Korsarzy 34, ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadań publicznych pn. „Animator życia społecznego na obszarach wiejskich – OSP”.oraz naboru kandydatów do składu komisji opiniującej oferty w konkursie.

Termin na składanie ofert: od dnia 6 lutego 2019 r. do 31 marca 2019 r.

Termin składania wniosków (nabór kandydatów do komisji konkursowej): od dnia 6 lutego 2019 r. do 28 lutego 2019 r.

Ogłoszenie  

Potwierdzenie złożenia oferty

 
Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx