Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Pracownia liderów orkiestrowych" - zaproszenie na wizytę studyjną

Wizyty studyjne w Nowym Sączu (podsumowanie festiwalu Echo Trombity) i Sobolowie (Parafialna Orkiestra Dęta)

Informacja o wizycie
 
Głównym elementem wizyty w Nowym Sączu (28 października) będzie udział w finałowym koncercie festiwalu "Echo Trombity" (My, Małopolanie). Podczas galowego koncertu w MCK Sokół odbędzie się występ laureatów, m.in. Orkiestry Dętej z Sobolowa. MCK Sokół to jedna z instytucji najprężniej wspierająca Orkiestry dęte, ich kapelmistrzów w Polsce.

W drugim dniu (29 października) udamy się odwiedzić Sobolów (k/Bochni). Prezes Orkiestry Stanisław Chmielek opowie, jak tworzyła się Orkiestra, jak powstawała samorządowa szkoła muzyczna w Sobolowie, jak prowadzi współpracę z instytucjami lokalnymi i krajowymi.

Początek sobotniej wizyty w Nowym Sączu planowany jest w godzinach popołudniowych. Po koncercie zapewniamy kolację, nocleg, śniadanie oraz wspólny przejazd do Sobolowa (ewentualnie dalej do Krakowa). Zakończenie wizyty w niedzielę w godzinach południowych. Czekamy na zgłoszenia. Z jednej Orkiestry mogą uczestniczyć maksymalnie 3 osoby.

Termin zgłoszeń do 16 października br. na podstawie niniejszego zgłoszenia. Osoby, które wcześniej nie przystąpiły do projektu obligatoryjnie muszą wypełnić ankietę wstępną-ewaluacyjną. Wypełnioną ankietę należy przesłać w niniejszym forularzu google, a podpisaną (po otrzymaniu potwierdzenia z wypełnieniem na skrzynkę) przesłać skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres: Związek OSP RP, Dział Programowy
ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa. Ankieta dostępna pod tym linkiem

Kontakt
 
Związek OSP RP, Dział Programowy
ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa
tel. 22 509 50 50, fax 22 509 50 40 lub 22 827 53 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ewaluator-kierownik merytoryczny: Bartłomiej Robak tel. 608579796
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.„Pracownia liderów orkiestrowych” Projekt Związku OSP RP dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx