Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie dla kadr strażackich orkiestr dętych

Szkolenie dla kadr strażackich orkiestr dętych będzie składać się z dwóch części. Pierwszą z nich, dotyczącą aspektów formalno-prawnych funkcjonowania strażackich Orkiestr wypełni treść dotycząca podstawowych zasad funkcjonowania (w tym zakładania) małych stowarzyszeń, wymogów formalnych, obowiązków sprawozdawczych, podstawowych zasad funkcjonowania władz i relacji ze środowiskiem lokalnym, samorządem, pozyskiwania środków na działalność.

Szkolenie poprowadzą Katarzyna Standerska i Małgorzata Bugaj - założycielki Fundacji CEdR, pracujące w latach 2013-2016 w projekcie LOWES, stale edukujące i wspierające m.in. Ochotnicze Straże Pożarne w zakresie formalno-prawnym, księgowym, a także pozostałych aspektach zarządzania organizacjami pozarządowymi. Szczegółowy zakres szkolenia będzie uzupełniany o wskazane w zgłoszeniach potrzeby uczestników.

Drugą część szkolenia przeprowadzi Roman Głowacki - Wiceprezes Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalnych "Wieniawa", prowadzącego Orkiestrę "Wieniawa" z Raciborowic. Szkolenie będzie dotyczyło nowoczesnego podejścia do komunikacji w Orkiestrze i wizerunku Orkiestry na zewnątrz, jej promocji.

Zajęcia będą odbywały w Warszawie. Początek 30 września br. o godz. 10:00, zakończenie po obiedzie w niedzielę ok. godz. 14:00. Warsztaty są finansowane ze środków projektu, uczestnicy przyjeżdżają na własny koszt. Maksymalna liczba osób z jednej OSP to 2 osoby. Dodatkowa liczba osób reprezentujących jedną OSP możliwa w przypadku odpowiedniego uzasadnienia i wolnych miejsc niewykorzystanych przez inne OSP.

Termin zgłoszeń do 11 września 2017r. na podstawie niniejszego zgłoszenia. Osoby, które wcześniej nie przystąpiły do projektu obligatoryjnie muszą wypełnić ankietę wstępną-ewaluacyjną.

Wypełnioną ankietę należy przesłać w niniejszym forularzu google, a podpisaną (po otrzymaniu potwierdzenia z wypełnieniem na skrzynkę) przesłać skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub pocztą tradycyjną na adres:

Związek OSP RP, Dział Programowy
ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa.

Ankieta dostępna pod linkiem https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOjvd6c-hpoFpPDwS8mwwbGDd2KE1nNueKWmVj6Vvlg2p5Xw/viewform

Związek OSP RP, Dział Programowy
ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa
tel. 22 509 50 50, fax 22 509 50 40 lub 22 827 53 29
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ewaluator-kierownik merytoryczny: Bartłomiej Robak tel. 608579796
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://www.zosprp.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx