Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Śląskie - konkurs dla służb ratowniczych

Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił konkurs, w którym dofinansowanie mogą otrzymać projekty służące wzmocnieniu potencjału służb ratowniczych poprzez wyposażenie jednostek ochotniczej straży pożarnej w sprzęt niezbędny do przeciwdziałania i usuwania skutków klęsk żywiołowych.

Uprawnione podmioty, czyli jednostki samorządu terytorialnego, ich związki oraz organizacje pozarządowe od 30 kwietnia do 31 maja br. będą mogły składać projekty.

Kwota z RPO WSL przeznaczona na dofinansowanie projektów to nieco ponad 2,1 mln zł.

W konkursie obowiązuje zasada, że jeden wnioskodawca może złożyć tylko jeden wniosek, jak również obowiązuje ograniczenie w stosunku do podmiotów, które otrzymały już dofinansowanie na ten cel w naborze prowadzonym w ubiegłym roku. Wtedy dofinansowanie otrzymało 19 projektów w ramach tej samej co obecnie planowanej alokacji na konkurs. 

Szczegóły naboru na stronie RPO

Źródło: http://www.slaskie.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx